![](https://www.dimitra.gr/wp-content/uploads/2023/06/20230529_174508-1130x650.jpg)
Τη Δευτέρα 29 Μαΐου πραγματοποιήθηκε στη Βαρσοβία της Πολωνίας η τελευταία συνάντηση του προγράμματος Erasmus+ iSurvive, η οποία φιλοξενήθηκε από τον συντονιστή του έργου SGGW. Ο Εκπαιδευτικός Οργανισμός ΔΗΜΗΤΡΑ, εταίρος του έργου, συμμετείχε αυτοπροσώπως στη συνάντηση όπου αποφασίστηκαν οι τελευταίες δραστηριότητες. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να κατεβάσετε το τελευταίο ενημερωτικό δελτίο του έργου εδώ: iSurvive Newsletter 4 – GR